РОЗРОБКА ВЕБ САЙТІВ ТА ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГ

Веб-сайт компанії будь-якого рівня і напрямку – потужний інструмент для побудови комунікації з цільовою аудиторією в інтернеті. SKYTEK надає послуги веб-розробки, які вирішують різнопланові бізнес-завдання клієнта. Ми створюємо сайти, які ефективно просувають товари і послуги в насиченому конкурентному середовищі.

У компанії SKYTEK Ви можете замовити сайт, який буде наділений необхідним функціоналом. Наші фахівці враховують особливості Вашого бізнесу, проводять конкурентний аналіз, ретельно вивчають цільову аудиторію, щоб створити сайт, який стане гідним обличчям і ефективним маркетинговим інструментом Вашої компанії.

Завдання будь-якого веб-ресурсу – залучити цільову аудиторію, викликати довіру до компанії, сформувати бажання купити продукт (замовити послугу) і зробити цю покупку максимально легкою і зручною. При розробці сайтів ми враховуємо ці моменти, роблячи інтерфейс привабливим і зручним, наповнюючи сторінки грамотними текстами, які продають, і продуманими зображеннями, які працюють.

ЩО МИ РОБИМО

РОЗРОБКА САЙТІВ

Швидко та якісно розробимо Вам веб сайт з зручною системою керування. До послуги входить:
реєстрація домену
розробка дизайну
розробка функціоналу
адаптація під мобільні пристрої
встановлення на хостинг

ПІДТРИМКА САЙТІВ

Наступний етап роботи з сайтом - це підтримка ресурсу. Ми забезпечуємо працездатність ресурсу, роботу бази даних та файлів, слідкуємо за вчасною оплатою хостингу та домену, працездатність електронних поштових скриньок та оновлення модулів сайту.

SEO

Оптимізація сайту під пошукові системи є невід'ємною частиною розробки сайту. Наша компанія надає послуги такої оптимізації, а також ми проводимо аудит вашого сайту, підбір ключових слів (семантичне ядро), оптимізацію даних та скриптів, а також підключення аналітики google та facebook/

наші роботи